مزایای استفاده از بالابر عنکبوتی
::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
مزایای استفاده از بالابر عنکبوتی
www.rozex.rozblog.com
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه اصلیخندوانهمزایای استفاده از بالابر عنکبوتی

تعداد بازدید : 15
نویسنده پیام
borjbalabar آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضويت : 1 /7 /1399
مزایای استفاده از بالابر عنکبوتی
در آمريکاي شمالي، توليدکنندگان بالابر هيدروليکي و بالابر صنعتي و انواع سکوي کار هوايي، آرايه اي از انواع اين نوع دستگاه ها را جهت استفاده پيشنهاد مي دهند. از بالابر بوم دار گرفته تا بالابر آکاردئوني . با اين حال در چند سال اخير نوع جديدي دستگاه صنعتي تحت عنوان " بالابر عنکبوتي " ، بصورت محدود وارد بازار شده که مورد توجه بسياري قرار گرفته است.

ماهيت اصلي يک سکوي کار هوايي متحرک بودن آن است، و اينکه تحت شرايط مختلف انواع مختلفي از آن نيز بتواند نياز کاري را برطرف سازد. از طرفي کليه بالابرهاي متحرک زير مجموعه همين سکوها هستند که اغلب با نيروي هيدروليک (سيستم هيدروليک) کار مي کنند. بالابر عنکبوتي نيز شامل همين مجموعه مي باشد. اين ماشين صنعتي در واقع يک بالابر صنعتی است که مي تواند جدا از مقوله صنعت، کاربردهاي فراواني در ساير امور نيز داشته باشد. بالابر عنکبوتي بسيار مشابه نوع بوم دار اين دستگاه مي باشد، غير از شاسي کوچکتر با چهار پايه و جک هاي اسقرار که خيلي محکم دستگاه را روي زمين نگه مي دارند. همين امر باعث مزاياي بسياري مي شود که به آنها خواهيم پرداخت.

بالابرهای عنکبوتی همانند بالابرهاي بوم دار به منظور انعطاف پذيري و کار کردن در مسير موانع، داراي چندين مفصل در بازوهاي خود هستند. بازوهاي آن بسته به نحوه توليد دستگاه مي توانند بيش از 30 متر و يا بيشتر دراز شوند.

• اين دستگاه مي تواند در نقاطي که دسترسي سختي دارند، کارکند. (بسته به نوع ساختمان)

• وزن سبک. يک بالابر بوم دار جهت جابجايي نياز به بکسل يا ساير روش هاي سنگين جابجايي دارد در حاليکه جابجايي بالابر عنکبوتي به علت وزن بسيار کمتر و جمع و جور بودن شاسي آن، خيلي راحت تر است.

• همه کاره بودن. اين وسيله يک سکوي کار هوايي همه کاره است.

• در حاليکه بالابرهاي بوم دار جهت فعاليت از سوخت هاي فسيلي مثل بنزين يا سوخت ديزل استفاده مي کنند، برخي از انواع بالابر عنکبوتي مجهز به باتري هاي الکتريکي قابل شارژ هستند که آنها را قادر مي سازد در فضاهاي بسته مثل داخل ساختمان ها يا در فضاهايي که نشر گازهاي آلوده و گازهاي خروجي اگزوز ممنوع مي باشد، براحتي فعاليت کنند.

• اين وسيله تقريباً در هر مکاني قادر به کار کردن است. اين بالابر طوري طراحي شده که پايداري کامل داشته باشد تا بتواند در هر سطح ناهمواري کار کند. پايداري آن باعث مي شود بتواند هم در فضاهاي ناهموار بيرون و هم با توجه به جمع و جور بودنش بتواند در فضاهاي کوچک داخلي، فعاليت داشته باشد.

• وقتي صحبت از فشرده بودن است، برخي از بالابرهاي عنکبوتي در حالت بسته عرضي به اندازه 75 سانتيمتر و ارتفاعي به اندازه 1.8 متر دارند که موجب مي گردد بتوان آنها را در زماني که نيازي نيست بعنوان يک پکيج بسته بندي شده در گوشه اي قرار داد.

امضای کاربر : بالابر آسیا برج
سه شنبه 01 مهر 1399 - 14:54
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.تمامي حقوق محفوظ است . طراح قالبــــ : روزیکســــ