آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

روش های معلم آزاری

مطالب خنده دار

اگر حوصله درس خواندن ندارید. (این یک مورد تقریبا هر روز پیش می آید چون در کل بچه ها هیچ وقت حوصله درس خواندن ندارند.)

اگر قیافه معلم تکراری است و صدایش روی اعصاب است.

اگر می خواهید زودتر زمان بگذرد و از شما درس پرسیده نشود. (خصوصا اگر اول یا آخر دفترنمره اسمتان باشد که احتمال پرسیده شدن درس از شما بسیار زیاد است.)


اگر می خواهید از امتحان فرار کنید و آنقدر معلم را بپیچانید که بی خیال امتحان شود.

اگر می خواهید در کل یک زنگ را هدر دهید حال به هر دلیلی، شاید فقط به این خاطر که شما مرض دارید و می خواهید معلم بیچاره را حرص دهید. راه های زیر به شما پیشنهاد می شود، کارشناسان خبره معلم آزاری آنها را تأیید کرده اند!

1- از همان ابتدا معلم هر چه می گوید شما تکرار کنید و روی آنها تأکید کنید بی خودی هم سرتان را تکان دهید. با این روش معلم را دق مرگ می کنید. حتی این روش طلایی تا مقاطع بالاتر یعنی در دانشگاه و برای اساتید محترم هم کارساز است.

2- یک چیز مهم روز امتحان در کلاس گم شود. مثلا تخته پاک کن. اگر دفتر نمره باشد که حرف ندارد. آن روز همه چیز لغو می شود. از همه مهمتر اینکه اعصاب معلم خورد می شود.

3- اگر آن روز یک امتحان بسیار بسیار مهم دارید که معلم قبلا خیلی تأکید داشته است حتما آن روز امتحان می گیرد، قبل از آغاز امتحان با یک تبانی دسته جمعی همگی مرتبا در مورد مباحث درس از معلم سوال بپرسید. آنقدر سوال های نامربوط بپرسید جوری که معلم احساس کند شما بدجوری در آن درس تعطیل هستید و خودش کم کم به این نتیجه برسد که امتحان نگیرد. این روش از آن روش هایی است که تا سال های سال کاربرد دارد حتی در دانشگاه


- جلوی معلمتان از معلم سال قبل تعریف کنید. برای حرص درآوردن بسیار روش خوبیست. البته توصیه می شود که این کار را آخر سال انجام دهید چون اول سال ممکن است کار دستتان بدهد و تا آخر سال معلمتان چشم دیدن شما را نداشته باشد.
5- موقعی که معلم مشغول نوشتن مطالب روی تخته است پشت سرش شکلک درآورید تا در کلاس همهمه شود. تا معلم برگشت همگی بچه های خوبی شوید. بدجوری اعصاب معلم را به هم می ریزد. یادش می رود چه می خواست درس بدهد.

6- کشیدن نقاشی هایی که شبیه معلمتان هست خیلی کارساز است. البته می شود به صورت ناشناس با گچ روی دیوار این نقاشی ها را کشید. بدجوری معلم را درگیر می کند و اعصابش را به هم می ریزد. مثلا کشیدن میمونک چی توز برای معلمی که یک شباهت هایی دارد دیگر! این هم تجربه شده است و تا مدتها یک معلم را حسابی سر کار گذاشت!

7- بی خودی سرفه کردن سر کلاس هم موثر است. مخصوصا سر کلاس معلم هایی که خیلی خشک و بی جنبه هستند راهکار خوبی است. همگی دسته جمعی می توانید صدای صاف کردن صدا را با گلو در بیاورید و یا هی الکی آه بکشید.8- در مورد قبلی می شود از روش هایی چون زدن مداد و یا خودکار به میز و صندلی و یا زدن پا به پایه میز هم استفاده کنید. اگر بازیگر خوبی باشید. مثلا می توانید پایتان را به زمین بزنید بعد که معلم اعتراض کرد آن را ناشی از اعصابتان بدانید و مدعی شوید که نشستن سر آن کلاس شما را آنقدر عصبی کرده است. این روش هم بارها توسط یکی از دوستانم که خوب نقش بازی می کرد امتحان شده است واقعا خشک ترین کلاس ها را هم دچار همهمه می کرد.

9- اگر در مورد مسائل خصوصی معلم از جمله اینکه اصالتا از کدام شهر است یا اسم کوچکش چیست یا اسم بچه اش چیست آگاهی یافتید به بهترین شکل ممکن می توانید معلمتان را اذیت کنید. اشاره به شهرش و نام هایی که برای او آشناست او را گیج می کند. اگر اسم کوچکش کمی ضایع باشد که چه بهتر خوراک خنده خواهد بود!

10- هر کاری که معلم گفت شما یک جوری عکس آن را انجام دهید مثلا پای تخته که می روید مرتبا اشتباه بنویسید و معلم را حسابی کلافه کنید. اگر گفت با مداد بنویسید با خودکار بنویسید و بالعکس. بعد هم بی خود با معلم بحث کنید که همان کاری که او گفته است شما انجام داده اید! معلم بیچاره ممکن است شک کند که شما راست می گوئید!

11- اگر تخته کلاس گچی است سعی کنید موقع پاک کردن تخته مرتبا تخته را به سمت معلم پاک کنید و تمام گچ ها را روی سر و صورتش بریزید. حسابی اعصاب معلم به هم می ریزد.

12- اگر احیانا سر کلاس جاسوس و خبرچین موجود است از طریق راه های پنهانی از جاسوسان حال گیری کنید. مثلا وسط زمستان کاپشن خبرچین کلاس را یک جایی گم و گور کنید. تمام حواس معلم به این موضوع پرت می شود و البته نورچشمی معلم برای همه ماهیتش مشخص می شود.

13- تکه پرانی وسط صحبت های معلم هم خوب است. مثلا سر کلاس زبان اگر به انگلیسی از یکی پرسید چند تا دندان دارید؟ شما سریع بگویید اگر بی دندان بود چه؟ کلاس بدجور به هم می ریزد. فقط احتمال اخراج شما از کلاس زیاد است. به هر حال برای معلم آزاری گاهی هم باید تاوان پس داد!

14- ترکاندن پلاستیک و یا بسته خالی چیپس و پفک آن هم وسط کلاس ریاضی که مبحث بسیار مهمی است خیلی کارساز است. همه را از چرت در می آورد. معلم هم فراموش می کند که چه می گفت!

15- سر کلاس چیزهای بودار مثل نارنگی و خیار بخورید. ساندویچ کالباس هم خیلی خوب است. اعصاب معلم را بیشتر به هم می ریزد.

16- موقع درس دادن معلم اگر واقعا حوصله آن کلاس را ندارید، بی خودی سوال بپرسید. موضوع بحث را کلا تغییر دهید. از همه چیز ایرادهای بنی اسرائیلی بگیرید. کلاس به طرز باورنکردنی به هم می ریزد و تا چشم بر هم بگذارید تمام شده است.

17- اگر درس نخوانده اید و از شانس بد شما اسمتان یک جایی است که معلم هر جلسه از شما درس می پرسد. موقع درس جواب دادن با بهانه های الکی وقت را تلف کنید. مثلا اینکه هل شده اید یا ایستاده نمی توانید درس جواب دهید. هر چه خوانده اید یادتان رفته، نوک زبانتان بود، آخ افتاد! خلاصه یک جوری معلم را بپیچانید.

18- وقتی معلم از کلاس خارج شد شروع کنید به جیغ کشیدن و هورا کشیدن. اگر زنگ آخر بود بلند بلند بگوئید آخ جون!!! آزاد شدیم!!! انگار از زندان هارون الرشید آزاد شده اید. حسابی معلم از این حرف ها عصبانی می شود مخصوصا اگر جنبه شوخی نداشته باشد.

19- این مطلب را به صورت ناشناس در یک زمان مناسب به دست معلمتان برسانید. فقط مواظب باشید که متوجه نشود از طرف چه کسی بوده والا اخراج شما به من ربطی ندارد! در این مورد هیچ مسئولیتی از سوی این جانب قابل پذیرش نیست چون نوشته من با مسئولیت محدود است. قبلا به اندازه کافی تاوان این روش ها را پس داده ام!

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

وای خیلی باهاله اصلا چرا مادر یا خواهر خودمون که هستیم اگه بخواد واسش هر چقدر که بخواد ساک می زنم

یکروش هم از معلمتان برای حال دادن به کلاس بشنوید و انجام دهید که خیلی شاگردها برای خود من انجام داده اند و صددرصد تست شده و بعد 9 ماه ان دانش اموزان صاحب یک داداش یا ابجی شده اند.مادرتان را بگویید کاملا ارایش کند و مخصوصا موهی ک** را بزند بعد یکروز بیاورید به کلاس و ناگهان جلوی شاگردان از معلمتن بخواهید که مادرتان را لخ* کند و جلوی شما و دانش اموزان دیگر او را تا میتواند ج* بدهد و دست اخر ابش را بریزد توی ک** تا 9 ماه دیگر یک داداش یا ابجی خوشگل داشته باشید. این روش برای دانش اموزانی که پدرشان معتاد است یا دارای مشکل جنسی است خیلی حال میدهد و دعای خیر مادرشان را نیز بهمراه داد. سعی کنید هر جلسه یکی از شاگردان مادرش را بیاورد که معلم دچار تنوع شود و بیشتر اذیت شود اگر مادرتان قیافه خوشگلی ندارد و یا اندکی پیر است خواهر تان را بیاورد.

آقا دمتون گرم وااااااااقعععععاااااا کار ساز بود معلمو وسط کلاس پشش کردیم عاااالللیییییییی بود

اون نوشته در مورد معلم زبان زن بود من هم دختر هستم با من هم دوست بشید

لطفا تا فردا نوشته هایم را درون سایت بگذارید

سایتتون خیلی جالبه

سلام بچه ها من یک دانش اموز زبان هستم و ترم نهم هستم من پنج ترم است که با معلمی شوخ و مهربان درس می خواندم اما اوایل علاقه ی چندانی به این معلم نداشتم بعد از گذشت دو ترم یک خواب وحشتناک در مورد او دیدم و از همان زمان عاشق این معلم شدم در ترم ششم معلممان به ما گفت که من دیگر ترم بعد معلم شما نیستم بعد من هم زدم زیر گریه در ترم هفتم یک معلم اوردنند که از او خوشم نمی امد تقریبا اخرای ترم بود که معلم به من گفت ترم بعد معلمی که دوستش داشتی قرار است معلمت شود و من هم بسیار خوش حال شدم و در ترم هشتم معلم واقعی مان امد اما الان ترم نهم است و یک معلم دیگر اوردند الان من هم در فکر یک راه حل درست و درمیون هستم تا دوباره معلم واقعیمون معلمم بشه اما خوشبختانه من هنوز هم معلمم را می بینم و احساساتم را با او در میا ن می گذارم حالا هم از شما کمک می خواهم تا چه کار کنم تا این معلم را فراری دهمو معلم اصلی مان را بر گردانم

سلام من واس اذیت کردن معلمام روشای خاصی رو دارم

مثلا یه چیزایی هستن ک تو عطاریا خیلی زیاده اسمشم نفتالینه اگه درست نوشته باشم این محصول مورد علاقه ی منو گوشه ی از کلاس که زیاد به چش نیاد بذارید تا اخر اون رو یا شایدم تا اخر اون هفته کل مدرسه تعطیل میشه واس ما که یه روز تعطیل شدیم یه روزم کلا تو حیاط بودیم از بس که این نفتالین بو میده

یه پیشنهاد دیگه مسهل هستش که یه قاشق غذا خوری رو بریزید تو چایی یا همن سماور مدرستون خدا شاهده معلما اسهال میگیرن اصن تو کلاس نمیان لامصب اینقد روشام کار سازه حتی به درد مجالس عروسی ام میخوره
ومن الله توفیق اصن من چقد فعالم

ما كه چند روزه دفتر نمرمون گم شده شکلکشکلکشکلک

ma khodemoon ina ro fulim aghaaaaaaaaaشکلکشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی